NABÍJECÍ STANICE

Provozované služby

Valašské Meziříčí

  • Mapa
  • Info
Mapa
Info

Ve Valašském Meziříčí provozujeme veřejně dostupnou nabíjecí stanici. Jedná se o dvou-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 44kW a CCS Combo2 44kW. Poprvé byla instalována v květnu 2015 a od té doby běžela v testovacím režimu a její použití bylo zdarma. Avšak od 7.9.2016 nabíjecí stanice přešla na zpoplatněný režim přes systém EVmapa.cz za 4,80Kč/kWh + 0,50Kč/min.


Valašské Meziříčí bylo vybráno ze dvou důvodů. Za prvé, v okolí nebyla žádná rychlonabíjecí stanice a jde o důležitý tah na Slovensko. A za druhé, zde máme partnery, kteří nám umožnili poměrně rychlé uvedení do provozu.

Vysoké Mýto

  • Mapa
  • Info
Mapa
Info

U Vysokého Mýta provozujeme veřejně dostupnou nabíjecí stanici. Jedná se o tří-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 44kW, CCS Combo2 44kW a 22kW Type 2.

Nabíjecí stanice funguje ve zpoplatněném režimu přes systém EVmapa.cz za 4,80Kč/kWh + 0,50Kč/min pro rychlé DC nabíjení a 4,80Kč/kWh pro pomalé AC nabíjení.


Během nabíjení se můžete výborně najíst či občerstvit v restauraci BBQ Smokehouse. Tímto děkujeme našim partnerům za příspěvek k rozvoji elektrické mobility.

Poříčany

  • Mapa
  • Info
Mapa
Info

U Poříčan u Prahy zajišťujeme provoz veřejně dostupné nabíjecí stanice. Jedná se o dvou-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 2x50kW a 22kW Type 2.

Stanice je od 1. 4. 2019 zpoplatněna přes EVmapu za přívětivou cenu 3,85 Kč/kWh. 


Tímto děkujeme našim partnerům z Beneš a Lát za příspěvek k rozvoji elektrické mobility.

Rožnov pod Radhoštěm

  • Mapa
  • Info
Mapa
Info

Kromě rychlo-nabíjecích stanic máme také pomalý nabíjecí bod v Rožnově pod Radhoštěm. Nabíjení je regulováno podle dostupného příkonu. Pokud tedy svítí slunce a nepoužívají se žádné spotřebiče v době nabíjení, je možné nabíjet až výkonem 3x32A (22kW). Pokud se v domě zapne nějaký spotřebič nebo je slunce zacloněno oblačností, nabíjení se automaticky omezí bez jakéhokoli zásahu obsluhy. 

Provoz zdarma.

ADRESA:

inChaNet s.r.o.

Hasičská 3019

Rožnov pod Radhoštěm

756 61

Česká Republika

Copyright © 2019 inChaNet All rights reserved. Ochrana osobních údajů.